راهنمای خرید

راهنمای استفاده از فروشگاه

این راهنما شامل دو بخش است بخش اول نحوه خرید از فروشگاه و بخش دوم حل مشکل پس از خرید یا مشکلات احتمالی در زمان خرید.

چگونه فایل را خرید و دانلود کنم؟
1- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید
2- آدرس ایمیل خود را وارد نمائید.
3- دکمه پرداخت را کلیک نمائید.
در این مرحله شما به سایت پرداخت هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های عضو شبکه شتاب می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید.
4- پس از پرداخت موفق به فروشگاه هدایت می شوید و لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید.
لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد

درصورتیکه در خرید مشکل داشتم چگونه پیگیری کنم؟
جهت ارائه خدمات بهتر امکان پیگیری خودکار خرید در فروشگاه وجود دارد و با مراجعه به بخش پیگیری خرید می توانید مشکلات خرید را پیگیری کنید برخی موارد احتمالی را در زیر شرح دادیم؛

1- اگر لینک دانلود دریافت نکردید این بخش را بخوانید.

اولین نکته در خرید اینترنتی انجام کامل مراحل خرید است اگر در صفحه بانک مبلغ خرید از حساب شما کسر شده است و رسید دریافت کردید ولی به هر دلیلی دکمه تکمیل خرید را نزدید و به صفحه فروشگاه برای دریافت لینک دانلود هدایت نشده اید خرید شما ناقص انجام شده است و مرحله اخر آن تائید پرداخت و دریافت لینک انجام نشده است در این موارد ظرف یک ساعت مبلغ پرداختی به حساب شما بازگشت داده می شود و لازم است مجددا خرید کنید و حتما دکمه تکمیل فرایند خرید را بزنید و رسید پرداخت به همراه لینک دانلود دریافت کنید.

2- اگر پرداخت کردید و مطمئن هستید مراحل خرید را کامل انجام دادید.

در قسمت بالای صفحه اصلی شماره تماس پشتیبانی جهت بررسی و کمک به شما در دسترس است. برای پیشرفت روند پشتیبانی ما لطفا شناسه پرداخت را فقط از طریق پیامک با ما در میان بگذارید تا بلافاصله لینک دانلود برایتان مجددا ارسال گردد.

3- اگر برای پرداخت در بانک مشکل دارید این قسمت را بخوانید؟

اگر وارد صفحه پرداخت بانک می شوید و با ذکر مشخصات صحیح کارت بانکی پرداخت انجام نمی شود ممکن است مشکل موقتی در درگاه پرداخت بانک باشد اگر مجدد همان خرید را اقدام کنید میتوانید به درگاه بانک دیگری هدایت شوید و از طریق بانک دیگری پرداخت خودتان را انجام دهید دقت کنید نیاز نیست شما کارت دیگری استفاده کنید فقط درگاه بانکی که انجام امور پرداخت را به عهده دارد عوض می شود در برخی موارد نیز ممکن است سوئیچ کارت بانکی شما موقتا قطع باشد یا مشکلی داشته باشد که اگر کارت دیگری در دسترس دارید با ان نیز امتحان کنید.


دقت داشته باشید که تمام فایل های آپلود شده در سایت با فرمت زیپ (ZIP) عرضه شده است که باید ابتدا آنها را آن زیپ کنید و از آن بهره‌مند شوید.

برای دانلود نرم افزار وینرار (WinRAR) برای آن‌زیپ کردن فایل ها اینجا کلیک کنید!